צרו קשר

  ּ

  מערכת סולארית ביתית

  מערכת פוטו וולטאית ביתית

  היום, יותר מתמיד, כלכלי וכדאי להשקיע במערכת סולארית ביתית – אז למה אתה מחכה?

  בעבר הלא רחוק, מחירי המערכות הסולאריות היו גבוהים מאוד ביחס לכמות החשמל המיוצרת בהם, לרוב בגלל עלות המכלולים שבמערכת- ממיר , פאנלים ועוד.

  מדינות העולם מעודדות ייצור חשמל סולארי, ועל כן, התחום הסולארי תפס תאוצה, גם ברמת הפיתוח. הפאנלים הסולאריים הנפוצים כיום הינם בעלי הספק גבוה מאוד יחסית למערכות שהוקמו לפני כ-10 שנים (בקירוב פי 3 הספק ).

  בעקבות התחרות הגבוהה בשוק, חברות רבות החלו לייצר פאנלים סולאריים , והמחירים יורדים בהתאם.

  ובאמת, בשנים האחרונות אנחנו עדים להוזלה משמעותית במחירי מערכות סולאריות בארץ, בעיקר בשל הוזלת מחירי הפאנלים. במקביל לכך, גם תעריפי חברת החשמל יורדים בהתאם, ולכן ההסדרה הכדאית ביותר כיום עבור מערכת סולארית, הינה הסדרת מונה קיזוז .

  בואו נדבר במספרים:

  חשוב לציין לפני שמתחילים להדגיש, כי המחירים המצויינים כאן נכונים ליום כתיבת המאמר וכי ישנה מגמת ירידה קבועה כל רבעון, וגורמים משפיעים כגון שער מטבע ונפח הייבוא.

  בית בו צריכת החשמל השנתית (בשקלים) הינה 15,000 ₪, יכול להקים מערכת בגודל 15 KW, שתפטור אותו מתשלום חשבון החשמל ( 48 אג' ל- KW ייצור)

  עלות מערכת סולארית ביתית במפרט סטנדרטי, הינה 80,000 ₪ (כולל מע"מ), כלומר, מדובר על 18.5% תשואה לכספי הרוכש.

  עלות מערכת זו, במפרט גבוה (פאנלים וממירים בעלי אחריות ל 20 שנה ובאיכות ושירות גבוהים יותר מהמערכת הסטנדרטית) הינה 85,300 ₪ (כולל מע"מ), כלומר, מדובר על 17.5% תשואה לכספי הרוכש.

  מדובר באפיק חסכון בעל תשואה גבוהה מאוד, מהגבוהים שקיימים בשוק כיום.

  בנוסף, הבנקים בישראל מכירים את הנושא הסולארי היטב, ואף ומאפשרים מימון באפיקים שונים עבור המערכת. כך, יהיה תשלום חודשי קבוע וידוע לבנק להחזרת הלוואה, ולאחר כיסוייה – חסכון משמעותי ומיידי.

  מערכות סולאריות ביתיות הופכות בשנים האחרונות לנפוצות יותר ויותר. ואכן, כל מי שבחר להתקין מערכת זו יוכל לראות במהרה את ההשפעה על הוצאות החשמל המצומצמות. לשם התקנתן של מערכות סולאריות, תוכלו ליצור קשר עם חברת ברק הנדסת חשמל ובטיחות בעבודה בע"מ המנוסה והמקצועית. חברתנו בעלת ניסיון עשית בתחום זה ותשמח לעמוד לשירותכם בכל, זאת הן בהתקנה של המערכת ואף בביצוע בדיקות היעילות הנדרשות מידי תקופה.

  מערכות סולאריות ביתיות

  מערכות סולאריות ביתיות – הבחירה הירוקה

  הקמתן של מערכות סולאריות ביתיות מאפשרת לאנשים רבים לשמור על איכות הסביבה ואף לחסוך בהוצאות האנרגטיות שלהם. אינספור משפחות מכל רחבי העולם כבר בחרו לעבור לצריכת חשמל ממקורות אנרגיה חלופיים שאינם מתכלים, וכעת גם אתם יכולים לעשות את הבחירה הירוקה ולהצטרף אל שורותיהם.

  תנאי האקלים המיוחדים בישראל מעניקים לנו את האפשרות ליהנות משמש עוצמתית במשך חודשים ארוכים. שעות אור ממושכות מהוות את התנאים האידיאליים להקמתה של מערכת סולארית, כך שזו תוכל לייצר בעבורכם אנרגיה באופן עצמאי במשך מרבית שעות היום.

  המערכת הסולארית מורכבת מ:

  • פאנלים סולאריים אשר מפיקים את האנרגיה החשמלית מאור השמש
  • ממיר סולארי שהופך את זרם חשמלי ישר DC לזרם חשמלי חילופין AC
  • מונה יצור וצריכה אשר מותקן על ידי חברת חשמל

  חלקיה השונים של המערכת משלימים זה את תפקידו של זה ובסופו של יום מאפשרים לכם ליהנות מאנרגיה ירוקה אשר הופקה מקרני השמש.

  מערכות סולאריות ביתיות – מפיקים אנרגיה ושומרים על הסביבה

  כולנו כבר יודעים, כיום מרבית הפקת אנרגיית החשמל גוררת עמה זיהום סביבתי רב, כך שחשוב להבין כי כעת תוכלו גם אתם לתרום את שלכם ולבחור בפתרון ירוק יותר להפקת החשמל הנדרשת לכם. שימוש במערכות סולאריות ביתיות יאפשר לכם להפיק חשמל לצריכה אישית, כמו גם מכירתו לחברת החשמל וקיזוז בהוצאות החשמל שלכם. צרו קשר עם חברת ברק הנדסת חשמל ובטיחות בעבודה בע"מ כבר היום והבטיחו את התקנתה של המערכת הסולארית שתשמור על הסביבה ותסייע בייצור אנרגיה.

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ