צרו קשר

  ּ

  התקנת גג סולארי

   

  התקנת גג סולארי מאפשרת לאנשים רבים מכל רחבי העולם ליהנות מהפקתו של חשמל בו יוכלו לעשות שימוש בצורה ירוקה ומבלי לזהם את הסביבה או לנצל משאבים מתכלים. חברת ברק הנדסת חשמל ובטיחות בעבודה בע"מ שמחה לעמוד לשירותכם ולסייע בהקמתו של גג סולארי, בין אם על גגו של ביתכם הפרטי ובין אם על גגו של בית העסק או הארגון שלכם. מערכות ייחודיות אלו ניתן יהיה להתקין גם על גגות של בתי ספר, בתי אריזה ואפילו לולים ורפתות.

  יתרונות התקנת גג סולארי

  העובדה כי ישראל הינה מדינה אשר שטופת שמש במשך רוב היום ובמרבית חודשי השנה הופכת את התקנת גג סולארי לכדאית במיוחד. מערכת משוכללת זו נחשבת כפריצת דרך משמעותית בטכנולוגיה ירוקה להפקת אנרגיה. גג זה ייראה בתור גג רעפים רגיל בעוד שבמקום רעפים הוא יהיה מרופד בפאנלים סולאריים אשר פועלים ללא הרף בייצורה של אנרגיה חשמלית מקרניה של השמש.

  מערכת גג סולארי מאפשרת לאנשים רבים ליהנות מהפקתו של חשמל לשימוש אישי מבלי להיות תלויים בחברת החשמל בתור הספק היחיד לאנרגיה חשמלית הכה חשובה. החידוש שמציע לנו הגג הסולארי טמון בעובדה כי מדובר בהתקנתם של אריחי PV סולאריים אשר לא דורשים קדיחה על הגג לשם הצבתם. התקנת האריחים לגג הסולארי מתאפשרת באמצעות יחידות משולבות אשר לרוב יהיו מוצמדים לגג, זאת בהתאמה מלאה ומדויקת למידות הגג שלכם.

   

  התקנת גג סולארי

  האם התקנת גג סולארי הינה משתלמת לכולם?

  רבים תוהים האם התקנתו של גג סולארי תהיה משתלמת עבורם, הרי מדובר בהשקעה כלכלית שאתם בוודאי תרצו לראות את תוצאותיה במהירות. לאור עובדה זו חשוב להבין כי התקנתו של גג סולארי מומלצת על גגות מעל 60 מ"ר. גגות קטנים יותר יאפשרו הפקת חשמל נמוכה יותר, ובשעה שמדובר על גג גבול יותר, הרי שתוכלו להפיק כמות חשמל גדולה יותר, נקודה אשר תהפוך את ההתקנה למשתלמת מאוד בעבורכם. צרו קשר עם חברת ברק הנדסת חשמל ובטיחות בעבודה בע"מ והצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לשירותכם ולענות על כל שאלה נוספת שתתעורר בנושא.

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ